Widok zawartości stron

Mixed Design Conference
Journal of Microelectronics and Computer Science

 

 

 

 

 

Widok zawartości stron

Widok zawartości stron

Aktualności

Wydawca treści


Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pokoju, radosnego, wiosennego nastroju i miłych spotkań w gronie rodzinnym.


Java User Group – spotkania w marcu

W najbliższym czasie - 21 i 28 marca - w Katedrze Mikroelektroniki odbędą się dwa spotkania Java User Group Łódź.


Wykład firmy Astor

W dniu 13 grudnia 2017 roku na zaproszenie Katedry Mikroelektroniki i Technik Informatycznych firma Astor zorganizowała wykład dla studentów II roku elektroniki i telekomunikacji.


Wesołych Świąt!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy wielu radosnych chwil i odpoczynku w rodzinnym gronie, a w Nowym 2018 Roku samych sukcesów!


Łódzkie Dni Informatyki

W dniu 22 listopada 2017 r. pracownicy Katedry Mikroelektroniki i Technik Informatycznych wzięli udział w Łódzkich Dniach Informatyki współorganizowanych przez Politechnikę Łódzką.


Warszaty dla doktorantów - podsumowanie

W dniach 3-5 listopada 2017 roku w Kazimierzu Dolnym odbyły się warsztaty doktoranckie "4th Workshop for doctoral students & young researchers in IT".


Obrona doktoratu - mgr inż. Jakub Jędrzejczak

W poniedziałek 6 listopada 2017 r. o godz. 12:00, w sali konferencyjnej Wydziału EEIA odbędzie się obrona doktoratu mgra inż. Jakuba Jędrzejczaka.


Spotkanie grupy użytkowników C/Embedded/Hardware

Na 8.11.2017 r. w Katedrze zaplanowane zostało spotkanie otwarte łódzkiej grupy użytkowników C/Embedded/Hardware. Rozpocznie się ono o godz. 18:00, w auli A2.


Odznaczenie dla prof. Andrzeja Napieralskiego

Postanowieniem Prezydenta RP Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski odznaczony został kierownik Katedry Mikroelektroniki i Technik Informatycznych PŁ, prof. dr hab. inż. Andrzej Napieralski.


Ceryfikat ISO 9001 dla Katedry

Z przyjemnością informujemy, że Katedra Mikroelektroniki i Technik Informatycznych uzyskała Certyfikat nr FM 672494 i działa w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami ISO 9001:2015.