Widok zawartości stron

Mixed Design Conference
Journal of Microelectronics and Computer Science

 

 

 

 

 

Widok zawartości stron

Widok zawartości stron

Aktualności

Wydawca treści


Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki

Katedra Mikroelektroniki i Technik Informatycznych uczestniczyła w Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki, który odbył się w dniach 21-22.04.2018r. Na stoisku katedralnego koła naukowego PEMSSA...


Java User Group – spotkanie w kwietniu

W dniu 25.04.2018 w Katedrze Mikroelektroniki PŁ odbędzie się spotkanie Java User Group Łódź. Na spotaniu poruszony zostanie temat Pythona. Szczegóły dotyczące spotkania znajdują się tutaj


Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pokoju, radosnego, wiosennego nastroju i miłych spotkań w gronie rodzinnym.


Java User Group – spotkania w marcu

W najbliższym czasie - 21 i 28 marca - w Katedrze Mikroelektroniki odbędą się dwa spotkania Java User Group Łódź.


Wykład firmy Astor

W dniu 13 grudnia 2017 roku na zaproszenie Katedry Mikroelektroniki i Technik Informatycznych firma Astor zorganizowała wykład dla studentów II roku elektroniki i telekomunikacji.


Wesołych Świąt!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy wielu radosnych chwil i odpoczynku w rodzinnym gronie, a w Nowym 2018 Roku samych sukcesów!


Łódzkie Dni Informatyki

W dniu 22 listopada 2017 r. pracownicy Katedry Mikroelektroniki i Technik Informatycznych wzięli udział w Łódzkich Dniach Informatyki współorganizowanych przez Politechnikę Łódzką.


Warszaty dla doktorantów - podsumowanie

W dniach 3-5 listopada 2017 roku w Kazimierzu Dolnym odbyły się warsztaty doktoranckie "4th Workshop for doctoral students & young researchers in IT".


Obrona doktoratu - mgr inż. Jakub Jędrzejczak

W poniedziałek 6 listopada 2017 r. o godz. 12:00, w sali konferencyjnej Wydziału EEIA odbędzie się obrona doktoratu mgra inż. Jakuba Jędrzejczaka.


Spotkanie grupy użytkowników C/Embedded/Hardware

Na 8.11.2017 r. w Katedrze zaplanowane zostało spotkanie otwarte łódzkiej grupy użytkowników C/Embedded/Hardware. Rozpocznie się ono o godz. 18:00, w auli A2.